Aktualności

Zbiórka Fantów na Bal charytatywny!

2017-10-04
Zakątek już po raz czwarty jest organizatorem Balu Charytatywnego na rzecz podopiecznych Szkoły. W związku z tym poszukujemy Osób o Wielkich Sercach, które wsparłyby nasze działania przekazując fanty, które będą nagrodami w loterii fantowej oraz przedmiotami licytacji. :)

 Zakątek już po raz czwarty jest organizatorem Balu Charytatywnego na rzecz podopiecznych Szkoły.:) W związku z tym poszukujemy Osób o Wielkich Sercach, które wsparłyby nasze działania przekazując fanty, które będą nagrodami w loterii fantowej oraz przedmiotami licytacji. 

Fanty mogą być zarówno rzeczowe, jak również pod postacią biletów wstępu, bonów, voucherów na róznego rodzaju usługi itp. Każdy rodzaj pomocy jest dla nas ważny i mile widziany:)

Całkowity dochód z Balu zostanie wykorzystany na zakup komputera-komunikatora TOBI, który pomoże naszym uczniom w lepszym komunikowaniu się z otoczeniem.

W przypadku chęci pomocy lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Anna Kaczmarek pod numerem telefonu 61 82 666 72 lub adresem email: anna.kaczmarek@natak.pl

Zakątek