Aktualności

Zbieramy środki na wyposażenie sal dydaktycznych

2012-11-14

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkoła Zakątek, dzięki życzliwości i przychylności darczyńców, po długim czasie wyczekiwania, zmieniła swoją siedzibę!

Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ dotychczasowi uczniowie Szkoły Zakątek z dużym entuzjazmem zareagowali na nowe otoczenie
i wyraźnie dobrze się w nim czują co ma niebagatelne znaczenie dla procesu dydaktycznego i rehabilitacji.
Również nowoprzyjęte dzieci bardzo szybko zaaklimatyzowały się w zakątkowym środowisku i przyjeżdżają do szkoły z uśmiechem na twarzy. Jest to dla nas wielka satysfakcja i radość, gdyż zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych uczniów jest dla nas priorytetem.

Szkoła od 10 września pracuje na pełnych obrotach starając się wykorzystywać możliwości jakie dają nowe, przestronne sale rehabilitacyjne i dydaktyczne.
Niestety z uwagi na fakt, że w trakcie remontu pojawiła się konieczność wykonania dodatkowych, niezaplanowanych wcześniej, prac budowlanych, Szkoła musiała się zapożyczyć, aby móc doprowadzić remont do końca. Konsekwencją tego jest fakt, że nie wystarczyło również środków na wyposażenie Szkoły w niezbędne meble.
Do dnia dzisiejszego żyjemy więc „na kartonach", co wywołuje wrażenie chaosu i utrudnia codzienną pracę zarówno uczniom jak
i terapeutom.

W dalszym ciągu potrzebujemy pomocy, by móc zapewnić optymalne warunki do rozwoju naszym dzieciom.
Jeśli macie Państwo możliwość udzielenia nam wsparcia, bardzo o nie prosimy.

Zakątek