Aktualności

Szlachetna Paczka - Podziękowanie :)

2017-12-20
Szkoła Zakątek, już po raz drugi wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. :)
W tym roku Szlachetną Paczkę robiliśmy dla pana Daniela i jego dwójki dzieci

Szkoła Zakątek, już po raz drugi wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka.:)                   

W tym roku Szlachetną Paczkę robiliśmy dla pana Daniela i jego dwójki dzieci: 3 letniej Zosi i 2 letniego Ksawerego. Rodzina nie chciała być anonimowa, więc imiona członków rodziny  nie były zmienione i… MOGLIŚMY SAMI DOSTARCZYĆ PACZKĘ RODZINIE!!!

Razem z Kubą Dzidowskim i Damianem Królem byliśmy świadkami ogromnej radości z naszego wspólnego podarunku. Relację ze szczegółami opisały wolontariuszki ze Szlachetnej Paczki:

Drogi Darczyńco,


w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Już na wstępie pan Daniel był zaskoczony ilością paczek, nie wiedział co ma powiedzieć. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały jak stopniowo ich mieszkanie jest zapełniane prezentami. Kiedy przyszedł czas na rozpakowanie paczek Ksawery wskazał jedno z pudeł, okazało się, że bardzo dobrze trafił - był to karton wypełniony po brzegi zabawkami. Dzieci były zachwycone! Pojechaliśmy później do magazynu razem z panią Agnieszką aby dopełnić formalności, a następnie wróciłam do pana Daniela żeby poznać jego reakcje na wszystkie podarunki. Na prawdę był zachwycony i zaskoczony tym ile im ofiarowano. Pokazywał odkurzacz, laptopa, ubranka dla dzieci, materac do łóżka, ale tym co wybitnie mu się spodobało to choinka. Dzieci po raz pierwszy będą miały choinkę na święta i będą ją mogli wspólnie udekorować. Pan Daniel przyznał, że ta paczka to jedna z najlepszych rzeczy, jakie go w życiu spotkały.

Co chce przekazać wolontariusz?

Z mojej strony naprawdę bardzo dziękuję za współpracę. Pani Agnieszce dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość, jestem wolontariuszką w Szlachetnej Paczce pierwszy raz, a kontakt z takimi ludźmi jak Pani sprawia, że jeszcze nie raz będę chciała pomóc w Szlachetnej Paczce. Bardzo urzekło mnie zaangażowanie w przygotowanie paczki. W jej stworzenie włączyło się wiele osób i widać było z jakim sercem została ona przygotowana. Na pewno wszystko co Państwo ofiarowali bardzo pomoże rodzinie. Postarali się Państwo, aby paczka była dla rodziny prawdziwym prezentem. To coś naprawdę pięknego. Dziękuję Wam i życzę zdrowych, pogodnych świąt, pełnych ciepła i radości.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pan Daniel nie spodziewał się, że ktoś tak może mu tyle ofiarować. Był zdziwiony tym, że faktycznie dostali takie prezenty. Nie potrafił opisać tego co czuje, chciał jedynie przekazać, że jest za wszystko bardzo wdzięczny i życzy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania paczki Wesołych Świąt.


Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Oszacowaliśmy z zespołem wartość paczki na 4600 zł i składała się z ona 23, mniejszych i większych kartonów + choinka;))

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE

 

ŻYCZĘ WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

BOŻEGO NARODZENIA

ORAZ

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA CAŁY PRZYSZŁY ROK

Agnieszka Potocka

 

 

                       

 

Zakątek