Aktualności

Spektakl "Całe życie w dresach" 24 marca godz.19. Scena Wspólna

2023-03-15
Celem charytatywnym spektaklu jest zbiórka środków na zakup specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji- Innowalk, dla naszych uczniów.
Spektakl „Całe życie w dresach” to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką Jeremiego. Justyna Tomczak-Boczko, opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. Bo jej życie nie jest ani tak smutne, ani tak przerażające, jak by się mogło wydawać. Być może dlatego, czasem słyszy od znajomych: „Justyna, ty w ogóle nie wyglądasz na matkę niepełnosprawnego dziecka”. Podczas spektaklu, grając samą siebie, opowiada o swoim życiu z dużym dystansem i zaskakującą dawką czarnego humoru.
 
 
 
Termin: 24 marca 2023, Scena Wspólna w Poznaniu
 
WYRÓŻNIENIA:
Spektakl "Całe życie w dresach" został wybrany spośród 224 zgłoszeń do finału Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego "The Best OFF".
Wyróżnienie na OFTeN Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim 2017 roku „za ukazanie siły teatrów non-fiction”
Ba-Ku teatr powstał w 2009 roku w Poznaniu i jest związany z Fundacją Barak Kultury. Podobnie jak Fundacja, teatr opiera swój światopogląd na różnorodności, jednocząc wiele artystycznych osobowości ze środowisk mniejszościowych.
Tekst: Justyna Tomczak-Boczko
Reżyseria: Przemek Prasnowski
Scenariusz: Justyna Tomczak-Boczko, Przemek Prasnowski
Obsada: Justyna Tomczak - Boczko
Muzyka: Maciej Kuśnierz
Dźwięk: Kamil Krotofil
Kostiumy: Dorota Słomczyńska
Wizualizacje: Hacen Sahraoui
Ruch sceniczny: Adrian Rzetelski
Czas trwania: 45 min.
Produkcja: Fundacja Barak Kultury
Premiera: listopad 2016 w ramach Innego festiwalu
 
 
__________________________________
 
Organizator, Stowarzyszenie Na Tak, planuje dokumentację zdjęciową w celach promocyjnych.
Klazula informacyjna pod linkiem:
 
 
Zakątek