Aktualności

Zapraszamy na Instrumentalny Charytatywny Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pt. "Bajki Pokoleń"

2018-11-12
Zaczarowani „Bajkami pokoleń”... Charytatywny koncert instrumentalny Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod batutą mjra Pawła Joksa muzycznie zachwyci już 10 grudnia 2018 roku.

Zaczarowani „Bajkami pokoleń”...

Charytatywny koncert instrumentalny Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod batutą mjra Pawła Joksa muzycznie zachwyci już 10 grudnia 2018 roku.

Wydarzenie pn. „Bajki pokoleń” odbędzie się o godzinie 19:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i wprowadzi wszystkich w wyjątkową atmosferę bajek wszystkich pokoleń.

W trakcie koncertu uczestnicy będą mieli możliwość cofnąć się do mniej lub bardziej odległych lat dzieciństwa - powrót do beztroskich czasów pozwoli zatrzymać się na chwilę w tak intensywnym dla wszystkich, przedświątecznym okresie.

Środki zebrane podczas koncertu będą przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.

Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie charytatywna licytacja oraz kiermasz nietuzinkowych rękodzieł autorstwa uczestników Warsztat Terapii Zajęciowej Krzemień.

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pełni muzyczną służbę od 18 maja 1947 roku, dostarczając słuchaczom niesamowitych wrażeń. Wojskowi artyści co roku przenoszą słuchaczy do magicznego świata dźwięków, które dostojnie unoszą się w jednej z najlepszych sal koncertowych Poznania – Auli Uniwersyteckiej.

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych jest laureatem Niepodległościowego Konkursu Orkiestr Wojskowych „Świeradów Zdrój 2018”.

Bilety do nabycia online:
https://www.bilety24.pl/koncert/bajki-pokolen-instrumentalny-koncert-charytatywny-45698

Osoby zainteresowane zakupem papierowych biletów prosimy o kontakt z Anetą Wiktor: a.wiktor@natak.pl

Serdecznie zapraszamy !

Zakątek